Warsztaty z wypalania na drewnie

Nie jest żadną tajemnicą, że w 2017 roku rozpocząłem swoją przygodę jako prowadzący warsztatów z pirografii. Było to dla mnie bardzo miłe uczucie, kiedy po raz pierwszy ktoś zaufał mojej osobie i powierzył kilkugodzinne zajęcia w moje ręce na podstawie moich prac i doświadczenia z wypalarką.
 

Wszystko zaczęło się od kilkugodzinnych warsztatów które odbyły się w Lublinie w sklepie plastycznym Art&Hobby Studio w lipcu 2017 roku.

Warsztaty przyjęły się na tyle dobrze, że w najbliższym czasie planujemy zorganizować w tym miejscu kolejne i kolejne!

Z biegiem czasu zainteresowanie rosło i udało mi się złapać ważny kontakt z Opolskim Centrum Kultury, gdzie prowadzę od września w piątki cotygodniowe warsztaty
z pirografii dla młodzieży i dorosłych, gdzie uczestnicy pod moim okiem uczą się
i ćwiczą swoje umiejętności. Wspieram ich niezbędnymi informacjami, uczę techniki, pomagam ćwiczyć niezbędną cierpliwość i od czasu do czasu żartuję.
Bardzo cieszy mnie fakt, że robią bardzo duże postępy, na co największy wpływ mają oczywiście ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Nie da się tego inaczej nauczyć jak tylko przez praktykę. Sprawdziłem na swojej skórze.
Warsztaty odbywają się bez przerwy w każdy piątek!

Kolejną świetną i radosną możliwość prowadzenia warsztatów dostałem od kawiarni IKEA po Sąsiedzku, w której pomysł o przeprowadzeniu warsztatów z pirografii bardzo ciepło przyjęły osoby odpowiedzialne tam za warsztaty.
Każdorazowo na takich warsztatach, chętne osoby dostają możliwość styczności, bardzo często po raz pierwszy, z pirografem i sprawdzenie swoich umiejętności.

      

Przedział wiekowy takich warsztatów jest otwarty na wszystkich chętnych, zarówno pasjonatów jak i osoby początkujące i zaczynające swoją przygodę z wypalarką!

Zainteresowanie warsztatami z biegiem czasu rośnie, co bardzo mnie cieszy 🙂

Oby wieść o takich warsztatach i tej relaksującej oraz wymagającej cierpliwości sztuce rozchodzi się jak najszerszym echem!
Takie warsztaty można zorganizować wszędzie! 🙂

Leave a Reply

Translate